KOMPETENTNIE - KOMPLEKSOWO - KOMFORTOWO

KOMPETENTNIE - KOMPLEKSOWO - KOMFORTOWO

REFERENCJE

JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG POTWIERDZAJĄ OPINIE KLIENTÓW!

Firma Berez-Dom była wykonawcą mojego domu od fundamentów do stanu deweloperskiego.. Firmę polecam z czystym sumieniem, z całości inwestycji jestem zadowolony. Budowałem dom z pracowni LK&Projekt (LK 518) Właściciel firmy jest rzetelny i uczciwy. Jeśli ktoś chce więcej info - tel. 889528155.
Paweł

Firma Berez-Dom wykonała mi dom do stanu pod klucz. Wszystko w uzgodnionych terminach i profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy jaką wykonał i polecam innym inwestorom. Współpraca przebiegała bezproblemowo i szybko. Jeszcze raz polecam.
Łukasz

Dzięki firmie Berez-Dom nie wiemy co oznaczają kłopoty na budowie. Budowa została zrealizowana od a do z, a kosztorys przedstawiony na etapie wyceny pokrył się w 100% z kosztami realizacji. Wszystkie wątpliwości projektowe, właściciel, który jest mgr budownictwa, rozwiązywał bezpośrednio z projektantem bez angażowania mnie w skomplikowane meandry budownictwa. Ekipa zawsze pojawiała się na budowie w ustalonym terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wybralibyśmy tą firmę ponownie. Polecamy z naszego wymarzonego domu!
Jagoda Z.

Witam serdecznie wszystkich potencjalnych klientów firmy Berez-Dom. Firmę prowadzoną przez Pana Marcina mogę streścić w następujących słowach. Po pierwsze, bardzo profesjonalna i kulturalna relacja na płaszczyźnie inwestor – wykonawca. Nie nachalna forma proponowania różnych rozwiązań, słuchanie tego, co mówi inwestor, doradztwo płynące z doświadczenia. Po drugie, poziom organizacyjny. Jeżeli inwestor chce, i nie boi się zaufać (tak jak Ja to zrobiłem), nie musi martwić się o organizacje materiałów, terminy dostaw itp. Itd. Firma sama zadba żeby potrzebne materiały trafiły na budowę w chwili, kiedy będą wymagane do dalszych prac. Po trzecie, stosunek, jakości do ceny. Jakość usług, jakie oferuje firma Berez-Dom, określiłbym mianem wzorowych. Ekipa wchodząc na roboty dysponuje nie tylko fachową wiedzą i doświadczeniem, ale również profesjonalnym sprzętem. Teraz kwestia dla wielu z Państwa, którzy jak mniemam zaczynacie swoją przygodę z budową własnego domu, jako inwestorzy – cena. Cena adekwatna do jakości usług, jeżeli coś ma być zrobione dobrze, musi mieć swoją wartość.
Michał T.

Firma uczciwa, rzetelna, ambitna. Realizacja zleceń terminowa, zgodna z umową. Firma godna polecenia.
Adam B.

Firma Berez-Dom była wykonawca projektu mojego domu (Salsa 2) od stanu zero czyli fundamentów aż po stan deweloperski z ręką na sercu polecam ich usługi. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe bardzo dobrze wykonany kosztorys wszystkich prac wiedziałem ile będę płacił za jaki zakres robót. Bardzo podobała mi się kwestia dostarczanego materiału Pan Marcin sam go zamawiał oczywiście po wcześniejszej konsultacji zemną i był odpowiedzialny za kontakt z hurtowniami i jego transportem. Ważny był także kontakt z właścicielem firmy zawsze można było się poradzić i uzgodnić różne kwestie. Firma rzetelna i godna polecenia a co najważniejsze zaufania.
Paulina i Mateusz

Gorąco polecam Pana Marcina i jego ekipę. Budowa domu przebiegała spokojnie, bez potrzeby szczególnego nadzoru z naszej strony. Solidnie, szybko i sprawnie. Ekipa na wysokim poziomie, potrafi doradzić w razie potrzeby. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością i z zachowaniem ustalonych terminów. Duże uznanie należ się Panu Marcinowi, który do końca budowy służył swoją pomocą oraz doświadczeniem. Jest człowiekiem solidnym oraz obowiązkowym a ponadto miłym oraz uczciwym.
Marzena i Artur

Polecam firmę Berez-Dom wszystkim inwestorom, którzy chcą spać spokojnie i być pewni, że zlecone prace budowlane będą wykonane profesjonalnie i w terminie. Pan Marcin z chęcią służy dobra radą wynikającą z szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie materiałów i rozwiązań stosowanych w budownictwie. Firma w 100% godna polecenia.
Paweł

Polecam Pana Marcina i jego firmę jako wykonawcę domków jednorodzinnych. Firma Berez-Dom wykonała mi dom do stanu deweloperskiego, jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Szczególnie czym mi zaimponował to dobry kontakt, profesjonalne doradztwo i terminowość.
Przemek

Firma Berez-Dom realizowała mi generalny remont mieszkania. Robota wykonana w terminie i pięknie. Polecam innym, kto chce mieć dobrze zrobiony remont.
Stanisław

Gdybym wcześniej trafił na firmę Berez-Dom, to od razu bym podjął współpracę. Podczas budowy miałem różne ekipy, ale tylko z Panem Marcinem nie było problemów. Nie było do czego się przyczepić, robota solidna, porządek na budowie, dobry kontakt i doradztwo. Polecam inwestorom kto chce spać spokojnie.
Michał

KONTAKT

Nr tel

+48 602 235 179

Email

berezdom@wp.pl

Adres

ul. Słoneczna 50a, Słone
66-008 Świdnica
NIP 928-190-89-82

opissss